محصولات

شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان

دولومیت کلسینه و آهک کلسینه

درباره-صنایع-دیرگداز-اصفهان

خط تولید آهک کلسینه و دولومیت کلسینه

فروش دولومیت کلسینه و آهک کلسینه

آنالیز دقیق

...

بسته بندی استاندارد

...

کیفیت صادراتی

...

تحویل به موقع

...

تضمین کیفیت

...

شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان

خط تولید دولومیت کلسینه

خط تولید آهک کلسینه

صنایع دیرگداز اصفهان توانسته است از بزرگترین تامین کنندگان آهک کلسینه و دولومیت کلسینه در استان اصفهان باشد و از نظر کمی و کیفی جوابگوی بخشی از نیاز واحد های صنعتی کشور بوده و بخشی از صادرات کشور را در خصوص آهک کلسینه و دولومیت کلسینه به خود اختصاص دهد.

درباره-صنایع-دیرگداز-اصفهان

دولومیت کلسینه که آن را با نام‌ دولومیت پخته نیز می‌شناسند از مواد پرکاربرد صنعتی است که از واکنش‌های کلسیناسیون دولومیت خام به دست می‌آید.

دولومیت کلسینه شده عبارت است از اکسید کلسیم CaO و اکسید منیزیم (MgO) که در اثر حرارت دادن سنگ معدن دولومیت MgCO3 . CaCO3 در کوره به دست می‌آید. MgO و CaO کاملاً جدا از یکدیگر تشکیل گشته و هیچ‌گونه حلالیتی در یکدیگر نداشته و بین آنها هیچ فازی تشکیل نمی‌گردد.

 

دولومیت کلسینه مورد استفاده در کاربردهای مختلف پس از استخراج می‌بایست مراحلی را پشت سر بگذارد که بدین شرح است:

۱_ آماده سازی دولومیت با خرد کردن و اندازه گیری آن

۲_ مرحله کلسیناسیون دولومیت خام

۳_ فراوری بیشتر دولومیت کلسینه شده از طریق هیدراته کردن و در نتیجه تهیه دولومیت هیدراته

لازم به ذکر است هر زمان که قصد خرید دولومیت کلسینه داشتید، آنالیز این ماده را، از عاملین فروش دولومیت کلسینه بخواهید تا بتوانید بهترین بازدهی را در استفاده از دولومیت پخته در صنعت و کسب و کار خود داشته باشید. جهت اطلاع از آخرین قیمت دولومیت کلسینه می‌توانید با شماره گیری تلفن 03153355530 اطلاعات جامع و مبسوطی را از کارشناسان شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان بخواهید.

جهت تولید دولومیت کلسینه، مصرف دولومیت کلسینه، کاربرد دولومیت کلسینه، دولومیت کلسینه چیست، دولومیت پخته شده، دولومیت کلسینه اصفهان، دولومیت پخته اصفهان، تولید دولومیت کلسینه در اصفهان، فروش دولومیت کلسینه در اصفهان، خرید دولومیت کلسینه در اصفهان، دولومیت پخته، قیمت دولومیت کلسینه، فروش دولومیت کلسینه، خرید دولومیت کلسینه و آنالیز دولومیت کلسینه با ما در تماس باشید.

هنگام خرید آهک کلسینه (اهک کلسینه)، در کنار توجه به قیمت آهک کلسینه، به آنالیز آهک کلسینه نیز که توسط شرکت تولیدی ارائه می‌شود توجه ویژه نمایید تا اینکه مناسب‌ترین نوع آهک را برای کار خود انتخاب کنید. برای خرید آهک زنده یا کلسینه با قیمت و کیفیت مناسب می‌توانید روی کمک شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان با بیش از ۲۰ سال سابقه در تولید آهک زنده یا کلسینه حساب ویژه باز کنید.

اینکه آهک کلسینه چیست و همچنین اطلاع از : آهک کلسینه اصفهان، آهک پخته،  قیمت آهک کلسینه، خط تولید آهک کلسینه، آنالیز آهک کلسینه و خط تولید آهک کلسینه در اصفهان با ما در تماس باشید.

آهک کلسینه که از واکنش‌های کلسیناسیون سنگ آهک به دست می‌آید، به دلیل واکنش‌پذیری بالا و ویژگی‌های خاص دیگر، کاربردهای بسیاری را در انواع صنایع مختلف پیدا کرده است.

آهک کلسینه که آن را با نام آهک زنده نیز می‌شناسند از طریق واکنش‌های کلسیناسیون به تولید می‌رسد. این آهک، ماده‌ای است که از طریق خالص‌سازی به روش دادن حرارت به سنگ آهک معدنی تولید می‌گردد. این ماده واکنش‌پذیری بسیار بالایی دارد و زمانی که در معرض رطوبت یا آب قرار داشته باشد، به آهک هیدراته یا دوغاب تبدیل می‌شود.

کاربردهای صنعتی آهک کلسینه
– استفاده از آهک هیدراته برای تولید قند از نیشکر و چغندرقند ضروری است.
تولید محصولات نسوز از جمله آجرهای نسوز
– در صنایع لبنی مانند تولید کره و سایر فرایندهای تخمیری کاربرد دارد.
– در صنعت تولید چسب و ژلاتین

و…

درباره-صنایع-دیرگداز-اصفهان

ثبت سفارش آنلاین

خرید دولومیت کلسینه و خرید آهک کلسینه

خرید-دولومیت-کلسینه-و-آهک-کلسینه
دکمه بازگشت به بالا
سوالی برایتان پیش آمده است؟
×