Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with JDate::calendar($format, $local = false, $translate = true) in /home/dirgodaz/public_html/home/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 265
شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان | تولید کننده آهک و دولومیت کلسینه

محصولات شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان

 

سنگ آهک

سنگ آهک

کلسیم یکی از عناصر نسبتا فراوان در پوسته زمین می باشد ، این عنصر 3.63 درصد از پوسته زمین را تشکیل می دهد و بعد از اکسیژن سیلیسیم ، آلومینیوم و آهن ، مقام پنجم را دارد.عنصر کلسیم در طبیعت اغلب به صورت کربنات می باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب

آهک کلسینه

آهک کلسینه

واکنش شیمیایی تولید آهک کلسینه با وجود اینکه بسیار ساده و آسان به نظر می رسد ولی در عمل از پیچیدگی های خاصی برخوردار است. شروع عمل کلسینه کردن را می توان در فشارهای کمتر از یک اتمسفر و در دمای کمتر از دمای شروع تفکیک (650 - 600) انجام داد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب

سنگ دولومیت

سنگ دولومیت

دولومیت ، کربنات مضاعف کلسیم و منیزیم می باشد. این کانی اولین بار در سال 1791 توسط زمین شناس فرانسوی به نام د.جی.دولومیو (Dolomieu) که طی سال های 1801 - 1750 می زیسته ، شناسایی شد و از آن پس به این کانی نام دولومیت اطلاق شد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب

دولومیت کلسینه

دولومیت کلسینه

دولومیت کلسینه شده عبارت است از اکسید کلسیم CaO و اکسید منیزیم MgO که در اثر حرارت دادن سنگ معدن دولومیت MgCO3.CaCO3 در کوره بدست می آید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب

  به سایت شرکت مهندسی صنایع دیر گداز اصفهان خوش آمدید  

 

شرکت مهندسی صنایع دیرگداز اصفهان به منظور تامین نیازمندی صنایع کشور به مواد دیرگداز ، آهک و دولومیت کلسینه از سال 1379 متشکل از مهندسین و کارشناسان مجرب و بازنشسته شرکت فرآورده های نسوز ایران شروع به فعالیت نمود و با آمیختن علم و تجربه توانست مجموعه ای از کوره های شافت و دوار را احداث نماید و با در دست داشتن بهترین معدن سنگ آهک اصفهان تحت عنوان شرکت پولاد سنگ نقش جهان واقع در منطقه دهاقان و معدن سنگ دولومیت تحت عنوان شرکت نوید ابرار سپاهان واقع در منطقه شهرضا ، توانسته است از بزرگترین تولید کنندگان آهک و دولومیت کلسینه باشد که با بهره مندی از واحد آزمایشگاهی و کنترل کیفیت و توان بالای تولیدی بوسیله تعدد کوره ها می تواند از نظر کمی و کیفی جوابگوی بخشی از نیاز واحدهای بزرگ صنعتی کشور نظیر شرکت فولاد مبارکه ، فولاد خوزستان ، فولادهای آلیاژی ایران و اصفهان ، گروه ملی فولاد ایران ، ذوب آهن خزر و پاسارگاد ، فولاد ارفع و نطنز و مازندران و ... باشد و بخشی از صادرات کشور به مملکت های حوزه خلیج فارس را به خود اختصاص دهد. مؤسسان این شرکت با توجه به تخصص و تجربه آن ها در شرکت فرآورده های نسوز ایران در قسمت های مواد اولیه ، خط تولید ، مرکز تحقیقات ، کنترل کیفیت ، فروش و خدمات مهندسی ،امکان ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل ( طراحی ، انتخاب لایه های نسوز و نظارت بر نصب آن ) را دارا می باشند و در رشته نسوز ( تولید ، فرآوری ، مصرف و طراحی ) توانمندی ارائه پیشنهادات و طرحهای بهینه سازی در مصرف نسوز و کاهش هزینه ها را دارند به طوری که در برگزاری دوره های آموزش و کاربردی نسوز در سطوح مختلف برای بسیاری از شرکتها از جمله مجتمع مس سرچشمه کرمان ، فولاد مبارکه ، آلومینیوم ایران ، فولاد ریزی دورود ، مجتمع آلومینیوم المهدی ، فولاد طبرستان ، فولاد مازندران و فولاد الیگودرز اقدام نموده اند.